VD

Stefan Hedin
026-27 97 25
stefan.hedin@sandvikenfh.se

Sandvikens Folkets Hus är en del av Sandvikens Kulturcentrum. Vi är den naturliga mötesplatsen i Sandviken
för kultur, konferens, nöjen och mat.

Jag och min professionella personal ger er en arena för inspiration, nya idéer, kontakter och upplevelser.
Välkommen till möjligheternas mötesplats mitt i centrum.


Ekonomichef




Restaurangchef

Fredrik Höglund
026-27 97 12
fredrik.hoglund@sandvikenfh.se

Event & Nöje

Karin Björk
026-27 97 04
karin.bjork@sandvikenfh.se

Förste Kock

Per Andersson
026-27 97 08

 per.andersson@sandvikenfh.se

Förman/Fastighet

Kjell Carlsson
026-27 97 19

kjell.carlsson@sandvikenfh.se

Konferenschef

Malin Palmberg
026-27 97 24
malin.palmberg@sandvikenfh.se

Administration

Erika Lindström
026-27 97 03
erika.lindstrom@sandvikenfh.se

Konferens/reception

Angelica Larsson
026-27 97 35
angelica.larsson@sandvikenfh.se

Konferens

Henrik Fristedt
026-27 97 05
henrik.fristedt@sandvikenfh.se


Konferens/reception

Elisabeth Videbacke
026-27 97 37
elisabeth.videbacke@sandvikenfh.se


Scenmästare/Fastighet

Kurt Bier
026-27 97 20
kurt.bier@sandvikenfh.se


Fastighet

Henrik Kvist
026-27 97 31
henrik.kvist@sandvikenfh.se


Fastighet

Rauno Päiväniemi
026-27 97 22
rauno@sandvikenfh.se



Fastighet

Lasse Åman
026-27 97 23
lasse.aman@sandvikenfh.se


Kock

Mattias Pettersson
026-27 97 08
mattias.pettersson@sandvikenfh.s


Kock

Stefan Carlström
026-27 97 08
stefan.carlstrom@sandvikenfh.se


Restaurangbiträde

Jojo Perman
026-27 97 07
johanna.perman@sandvikenfh.se


Restaurangbiträde

Lena Åman
026-27 97 07
lena.aman@sandvikenfh.se


Restaurangbiträde

Maud Backlund
026-27 97 30
maud.backlund@sandvikenfh.se

Lokalvård

Anette Andersson
anette.andersson@sandvikenfh.se


Lokalvård

Marie Blom
marrie.blom@sandvikenfh.se


Lokalvård

Poon Thartsieo Svahn
poon@sandvikenfh.se